Ulusal PCB Tasarım Hackathonu

00
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye

Şimdi Başvurun

  Takviminize Ekleyin

Hackathlon, aynen dekatlonlar gibi çoklu aşamalardan oluşan bir hackathon maratonudur. Bu heyecan verici maratonda, katılımcılarımız öncelikle kendilerine uygun bir hackathona katılırlar.

Daha sonra bu hackathonlarda geliştirdikleri prototiplerini alacakları çeşitli eğitimlerle konsept bir ürün haline getirip Proje Pazarı etkinliğinde sergilerler. Proje pazarında değer gören konsept ürünler bu defa Gala’ya davet edilip yatırımcıların karşısında hem birinci olmak hem de yatırım almak için iş modeli kanvaslarıyla birlikte sunumlarını yaparlar.

Gaziantep Genç Emo olarak PCB (Elektronik Kart Tasarımı) üzerine ulusal çapta Hackathon düzenliyoruz. Teknoloji Zirvesi Organizasyonumuz 500 kişi kapasiteli Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Konferans Salonunda, Hackathonumuz 60 kişi kapasiteli GAÜN Kampüs İçi Belediye Kültür Merkezi'nde yapılacaktır.İki gün sürecek yarışmada ilk gün ülkemizde PCB alanında çalışmalar yapan şirketlerden katılımcılarla konuşmalar,paneller düzenlenecek daha sonrasında 24 saat sürecek kart tasarımları yapılacak.

Ülkemizde ilk defa PCB üzerine yapılacak olan Hackathon,seçkin mentorları,akademisyenleri ve misafirleri Gaziantep Üniversitesi Kampüsünde toplayarak ülke için bilinç oluşturmayı ve her yıl Mart ayında düzenlenmeye devam ederek gelenekselleşen bir organizasyon olmayı hedeflenmektedir. İmajı ve yüksek kalitesi en önemli değerimiz olan organizasyonumuzda sizi stratejik ortağımız olarak yanımızda görmekten büyük mutluluk duyarız. İnanıyoruz ki; siz ve diğer stratejik ortaklarımızın da katkıları ile organizasyon daha büyük ve canlı hale gelecek, basında ve iş dünyasında geniş yer bulacaktır. Sizinle iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyarız. Saygılarımızla,

Yani Olay tam olarak
Nedir biliyor musun?

İlk Önce PCB Hackathonumuzda 24 Saatte Projenin Prototipini Geliştireceksin!
Daha Sonra Argeti Proje Pazarı etkinliğinde Projeni Sunacaksın!
Daha Sonra Yatırımcı Sunumu Eğitimleri ile Gala’da Hem Ödülleri Toplayacaksın hem de Projene Yatırımcı Bulup, Ürününü Ticarileştireceksin!

Hemen Katıl
Başvurunu Yap

2. Aşama
Argeti Proje Pazarı

Argeti, Araştır - Geliştir - Ticarileştir, Gaziantep Üniversitesinin markalaşmış bir proje pazarı etkinliğidir. Argeti, Proje ya da fikrinizi yatırımcılara ve iş dünyasına tanıtmak, anlatmak ve sergilemek için Gaziantep’in en önemli platformudur. ARGETİ Proje Pazarı, her kıymetli fikir ve projenin hayata geçirilmesi ve değerlendirilmesi, üniversite-sanayi işbirliği kültürünün yaygınlaştırılması amacı ile yapılmaktadır. Lisans Bitirme Projeleri, Yükseklisans/Doktora Projeleri, Girişimcilik Projeleri, ARGE ve İnovasyon Projeleri olmak üzere 4 kategoride yapılmaktadır.

Web Sitesini Ziyaret Etmek İçin
Tıklayın!
3. Aşama

Projeniz
Ticarileşiyor

3. Aşamada, projeniz ticarileşmeye çok yakın! Alacağınız girişimcilik eğitimleri, yatırımcı sunumu eğitimleri ile iş modeli kanvasınızı oluşturup yatırımcıların karşısına çıkacaksınız. Bu aşamada hem ödülleri toplama imkanınız hem de yatırım toplama imkanınız olacak. Yer ve tarih burada yakın zamanda açıklanacaktır...

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

İslim ARIKAN

EMO Gaziantep Şube Başkanı

Kübra HIDIROĞLU

Geylani Elk. Yön. Kur. Üyesi

Prof.Dr.Arif NACAROĞLU

Gaziantep Üniversitesi Öğretim Görevlisi

Prof.Dr.Ergün ERÇELEBİ

Gaziantep Üniversitesi Bölüm Başkanı

Taha KİRVAK

METSAN Arge Mühendisi

Bilal EKMEKÇİ

Sarhas Genel Müdürü

Ali Emre Öztürk

Öğretim Görevlisi Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Erdoğan KAYHAN

Yönetici Gülsan Holding

Ümit KÖK

Elektrik Mühendisi-Eğitimci

Meltem ÖZDEMİR

PCB Tasarımcısı - Bahçeşehir Üniversitesi Eğitmen

Serhat SOĞUKKUYU

Elektrik Elektronik Müh.


Birincilik Ödülü

Teknopark'ta şirket kurma fırsatı


Dereceye giren takımlara

  • Temsa
  • Geylani Elektrik
  • Metsan Otomotiv
şirketlerinde iş imkanı


Birçok sürpriz hediye

Destekleyenler

Gaziantep Üniversitesi
Gaziantep Üniversitesi

Etkinligimiz Hakkında Sormak İstedikleriniz İcin..

Gaziantep Teknopark

Yamactepe Mah,
M.Tevfik Atak Bulv.
4A Blok, No:Z/18

Tel +90 342 361 01 18
Fax +90 342 361 01 19
info@gaziantepteknopark.com.tr